Правильне харчування

 

   «Человек есть то, что он ест!»

Гіппократ


   Правильне харчування – основа нашого здоров'я. Це доведено багатьма фактами. Наприклад, цікавий експеримент по харчуванню провів ще в 20-е роки минулого століття доктор Френк Поттенджер. Протягом 10 років він кормив 900 кішок, поділивши їх на дві рівні групи:

   Першу групу, кормив сирим молоком і м'ясом, і виявив, що навіть кілька наступних поколінь цих тварин відрізнялися гарним здоров'ям і витривалістю.

   Друга група кішок одержувала варене м'ясо й пастеризоване молоко. У результаті у тварин другої групи розвилися всі людські хвороби: пневмонія, паралічі, випадання зубів, млявість, зниження або перекручення полових інстинктів (гомосуксуалізм), нервозність, тобто постраждали практично всі системи організму. Кошенята першого покоління народилися слабкими й хворими, у другому - було багато мертвонароджених, а в наступному поколінні кішки стали страждати безплідністю.


    Якщо не виконувати щоденну корекцію харчування, неминуче наші діти будуть слабкіше нас, онуки слабкіше дітей, а правнуків може зовсім не бути.

     Це реальний факт для багатьох країн, у яких уже виросло кілька поколінь людей у містах.


     З калоріями, що відновлюють енергію, зараз немає проблем. А як відбуваються справи з їжею, що відновлює будівельний матеріал для кліток Вашого тіла?

  Якщо більшу частину вашого раціону становить свіжі, сирі продукти рослинного походження – тоді просто погано! Зв'язано це із сучасною екологічною й економічною ситуацією, збіднінням і забрудненням ґрунтів, використанням величезної кількості добрив і стимуляторів росту. Ви можете знайти багато інформації у відкритих джерелах про те, що в сучасних овочах і фруктах утримується набагато менше корисних мікроелементів, чим це було кілька десятиліть назад.


    І тепер, щоб одержати всі що потрібно клітці, людина повинен з'їдати просто неймовірну кількість їжі (докладніше про сучасне положення справ у питанні харчування дивіться в Лекції доктора УОЛЛОКА (Dr. Joel Wallach)).

   А як справи у людей, більшу частину раціону яких становить рафінована сучасна їжа, піддана термообробці, пастеризації, консервації й т.п.? Просто жахливо, катастрофічно (складно підібрати епітет достатньої сили).


   Тіло людини постійно обновляється, хочемо ми цього або не хочемо.


   Як ви думаєте, що буде відбуватися, як вони будуть обновлятися при постійній недостачі будівельних матеріалів? Кожна нова клітка слабкіше й більше неповноцінна, чим попередня. Тіло, з усіма внутрішніми органами, деградує й усе гірше справляється зі своїми функціями. Як результат, помолоділи багато хвороб, які раніше були властиві людям дуже похилого віку. Нові клітки не справляються зі своїми функціями, організм не справляється з утилізацією старих померлих кліток. У результаті чимало людей уже до 30 років усередині можуть бути схожими на місто (організм), вулиці якого заповнені гниючими трупами (клітинами). Зрештою - люди просто вмирають в 40-50 років, замість відпущених більше 100.

     Але є й гарна новина! Подивіться в дзеркало.

    Вам подобається тіло, що зараз у Вас є? Якщо так, ви можете його зберегти таким дуже довго за допомогою сучасного харчування, що ми вам тут пропонуємо.

    Поспішаю Вас поздоровити: усього через 2 роки у Вас буде зовсім нове тіло (практично всі Ваші клітки встигнуть обновитися)! І тільки від Вас залежить, яким воно буде! Візьміть із собою в нове тіло тільки те, що вам подобається - киньте все інше в старому, включаючи хвороби!

    Коктейль TNT -Total Nutrition Today

    Оптимальне щоденне харчування

   Total Nutrition Today  - це напій, збагачений всіма необхідними для організму вітамінами, мінеральними елементами й харчовими волокнами, має приємний фруктовий смак, корисний і для дорослих, і для дітей.

    Відмінно усуває почуття голоду! Це кращий спосіб швидкого харчування, незамінний для офісних працівників, людей які не встигають снідати або хочуть замінити пізню вечерю корисною, легко засвоюваною їжею. Заміна пізньої вечері коктейль TNT, дозволить Вам легко контролювати свою вагу.

   Зміцнює імунну систему, сприяє профілактиці інфекційних захворювань

   Підсилює опір організму несприятливому впливу навколишнього середовища

   Підвищує працездатність організму

   Є прекрасним засобом для профілактики онкозахворювань

   Сповільнює процес старіння

    Застосування

    Розведіть 1-2 мірні ложечки в 120-240 мл води. Розмішайте добре до повного розчинення. Можна пити в теплому або холодному виді. Не використовувати кипячену воду.

    Інградієнтний склад:

    Кристалічна фруктоза, аравійська камедь, соєве волокно, соняшникове масло з високим змістом олеиновой кислоти, зерновий сироп, натуральні ароматизаторы, мальтодекстрин, вівсяне волокно, фосфат кальцію, лимонна кислота, фосфат калію, бета-каротин, казеинат натрію, харчові волокна з різних рослинних джерел, оксид магнію, моно й диглицериды, гуаровая камедь, хлорид натрію, цитрат калію, хлорид калію, вітамін З (аскорбінова кислота), ниацин, цитрусовий пектин, d-альфа токоферол ацетат (вітамін Е), біотин, вітамін А, соєвий лецитин, фумарат заліза, d- кальцій пантотенат (пантотеновая кислота), концентрати томату, броколли, капусти, моркви, шпинату, селери, вітамін В6,  вітамін В12, вітамін В2, оксид цинку, вітамін В1, вітамін Д3, фолиевая кислота, глюконат міді, цитрат молібдену, селенометионин, цитрат марганцю, хлорид хрому, йодид калію.

  Кількісна склад  (1 порція - 2 мірн.л., 38 г)

вітамін А - 8818 МЕ
вітамін З (аскорбінова кислота) - 60 мг
вітамін D - 506 МЕ
d-альфа токоферол (вітамін Е) - 29 МЕ
вітамін В1 - 1,5 мг
вітамін В2 - 1,8 мг
вітамін В6 - 2 мг
вітамін В12 - 6 мкг
фолієвая кислота - 410 мкг
ніацин - 20 мг
біотин - 300 мкг
пантотенова кислота - 10 мг
мідь (глюконат) - 0.5 мг
залізо (фумарат) - 5 мг
молібден - 19 мкг
селенів (селенметіонін) - 17 мкг
марганець - 0,4 мг
цинк (оксид) - 4 мг
хром (хлорид) - 33 мкг
йод (йодид калію) - 44 мкг
кальцій - 244 мг
фосфор -140 мг
дієтична клітковина - 12 г (розчинна - 8 г, нерозчинна - 4 г)
загальна кількість жиру - 2 г
холестерин - 0 г
загальна кількість вуглеводів - 30 г
калорійність - 120 ккал

   Протипоказання

    Відсутні.

  NSP, використовує у виробництві тільки найкращу й безпечнішу натуральну сировину! Вся продукція цього виробника відповідає самим твердим міжнародним стандартам GMP, TGA, FDA, ISO9001 і проходить сертифікацію контролюючими органами на місцевому рівні.


По матеріалам сайту   http://solarnsp.com/


Previous page: Хлорофіл
Следущая страница: Діти-квіти життя


счетчик посещений