Індустрія WELNESS

  Що таке Wellness?

  Багато з людей вважають, що якщо вони не в лікарні або не взяли вихідний через хворобу, то в них усе в порядку. Але wellness – це не просто протилежність хвороби.

  Wellness означає добре себе почувати, добре виглядати, довго жити, бути повним сил робити все, що бажає душа. Це означає, прокидатися, прекрасно себе почуваючи, без необхідності приймати ліки, щоб почати свій день. Це означає, грати з дітьми в рухливі  ігри, не задихаючись. І ще це означає підтримку здорової ваги.

  Глибокий аналіз цього явища проробив відомий американський бізнесмен, економіст і письменник Пол Зейн  Пілзер. Неабияка особистість , людина, що в 25 років стала мільйонером,  а в 30 - уже декамільйонером. Університетський професор і автор трьох бестселерів. У свій час він пророчив бум персональних комп'ютерів, потім бум Інтернету. Він є економічним радником уже у двох адміністраціях Президента США.

  Одна з його книг так і називається "Революція wellness-наступний трильйон доларів" (на російську мову ця книга ще не переведена, виступ П. Пілзера в оригіналі можна послухати на сайті www.seminarik.com ).

  З виступу Пола Пілзера,  березень 2002р. у Лос-Анджелесі: "Я займаюся  вивченням розглянутої проблеми останні 6 років. І я можу із упевненістю  сказати, що проблема ця не медична й не біологічна, а економічна."

  Ще 30 років тому соціальне походження визначало положення в суспільстві. Тепер це не так. Зараз на досягнення успіху в житті багато в чому впливає наш імідж здорової й гарної  людини. Престижно бути струнким і спортивним. Тепер повні люди — це бідна частина населення, не спроможна харчуватися якісно. А система закусочних "швидкої їжі" (Fast Food) робить свою справу.

  Статистика:

      Англія: 60% населення - надлишкова вага, з них 30%  - клінічні випадки.

      Росія: 50% населення - надлишкова вага.

  Аналогічна ситуація - у Німеччині, Китаї, Бразилії й інших країнах. У Японії зараз у два рази більше людей з надлишковою вагою, чим кілька десятиліть назад.

  Причому статистика показує, що більшості повних людей 25-30 років. Люди із зайвою вагою не можуть знайти гарну роботу, партнера в житті, і саме через свою надмірну повноту.

Приєднуйтеся до нашої командисчетчик посещений