Поширені питання

  Як стати дистриб'ютором Компанії NSP?

  Щоб стати дистриб'ютором компанії NSP, Вам необхідно: Укласти угоду (1 долар), для того, щоб Вам компанія могла присвоїти комп'ютерний номер і Ви змогли  купувати продукцію без 40% націнки й при бажанні будувати свій бізнес рекомендацій.

  Чому дуже багато хто негативно відгукуються про МЛМ?

  Дійсно, негатива поки ще дуже багато. А чого ж ми хочемо? По-перше, на сьогоднішній день через сито МЛМ просіялися мільйони людей. Пам’ятаєте, з якої компанії пов’язана поява МЛМ на нашому ринку? Це компанія "Гербалайф", причому дуже солідна, шанована та широко відома в усьому світі фірма. Сотні тисяч людей буквально ринулися тоді записуватися в її дистриб'ютори в надії легко і швидко заробити більші гроші. Причому все погіршувалося тим, що мільйони людей стояли в чергах, здаючи свої гроші у фінансові піраміди, не бачачи великої різниці між фінансовими пірамідами та мережним маркетингом. Але тоді нікому в голову не приходило, що мережний маркетинг - це серйозна професія, який треба вчитися і вчитися та крім маркетинг-плану треба вивчати ще менеджмент, психологію та багато чого іншого. Неважко представити, чим все це закінчилося: одних обдурили, інших не навчали, треті самі не хотіли вчитися нової професії. А уявіть, скільки людей і родичів оточують цих незадоволених дистриб'юторів, що не відбулися?

  По-друге, скажіть, хто з Вас не зустрічав розклеєних на стовпах, у метро й т.д. оголошень типу: постійна високооплачувана робота у великій компанії й т.д.? На кого вони розраховані? Скажіть, хто ж зараз через оголошення запрошує на роботу із зарплатою 500-1000$? Так якщо якась фірма відчуває потребу в кадрах з  оплатою 300-400$, вона звертається в спеціальні агентства. З тисячі кандидатів місце одержує тільки один та  й то після найжорстокішого конкурсу. Таким чином, так вже склалося в нас, що самі дистриб'ютори створили той негативний імідж, що міцно вкоренився в народі. Однак на сьогоднішній момент можна із упевненістю сказати, що це вже вчорашній день. Люди більше освічені й стали розуміти: відмінність  мережного маркетингу від фінансових пірамід, а також серйозність цього бізнесу як будь-якого іншого.

   Ви говорите про те, що зараз відношення до мережного маркетингу стало краще. Чому ж у газетах дотепер пишуть: "мережний маркетинг не пропонувати"?

  Недавно було проведене опитування. Певній кількості людей, що писали подібні оголошення, дзвонили й запитували, що вони маю проти мережного бізнесу. Результат вийшов цікавий: 10% людей сказали, що вони в це не вірять; 80% людей сказали, що нічого проти не мають, просто в мережному бізнесі гроші запрацьовуються не відразу, а їм  гроші потрібні терміново; 10 % людей сказали, що вже працюють у мережному бізнесі, добре до нього ставляться, але поки вони там піднімаються, їм потрібний додатковий заробіток.

   Це все піраміди й гроші тут заробляють тільки ті, хто на верху?

  У всіх країнах шахрайські піраміди переслідуються законом на відміну від мережного бізнесу. Головна їхня відмінність полягає в тому, що в них відсутній кінцевий продукт, або він існує для годиться. Наступною відмінністю є той факт, що в "шахрайських" пірамідах дійсно заробляють ті, хто перебуває на вершині піраміди, а ті, хто внизу втрачають гроші й час. У системі мережного  маркетингу будь-яка людина може побудувати більшу структуру (організацію) і при бажанні заробляти більше, ніж вищестоящі дистриб'ютори.

  Всі лідери стверджують, що МЛМ дає необмежені можливості для фінансового росту. Ця перспектива гріє душу, а як у реальному житті? Багато хто, прийшовни в цей бізнес, працюють вже біля року так і не бачать цих великих грошей. На  що можна орієнтуватися та у які строки?

  Мережний маркетинг ніколи й нікому не гарантував великих грошей, тим більше негайно. Стверджуючи зворотне, можна вселяти нічим не виправдані надії. Єдине, що цей бізнес гарантує, так це те, що на відміну від інших комерційних сфер, тут вам завжди віддається по заслугах, як великі вони не були. Верхня межа заробітків у мережному бізнесі існує тільки теоретично - практично її ще нікому не вдавалося досягти. Причому, межа ця частіше визначається самим дистриб'ютором - він заробляє пропорційно своєму бажанню й умінню працювати, причому в основному головою: більше всіх заробляє не той, хто більше всіх бігає й говорить без угаву, а той, хто краще думає. Звичайно, зірками стають далеко не всі (а в спорті, політиці , мистецтві хіба не так?), але через 3-3,5 року після підписання угоди кожний  дистриб'ютор може розраховувати на середній заробіток у розмірі більше $ 2-5 тис.

  Я не вмію продавати. Я не хочу ходити по установах і пропонувати продукцію...

   Будь-яке просування товару або послуги від виробника споживачеві - це продаж. І мережний маркетинг - це теж система продажів. Але система особлива, у якій продаж виступає як дуже захоплююча гра й шляхетний вид прояву турботи про людей. Продаж у мережному маркетингу заслуговує права вважатися мистецтвом. Мистецтвом бути цікавим співрозмовником, мистецтвом бути тонким психологом, мистецтвом бути грамотним товарознавцем, розумним консультантом, педагогом і т.п.

   Одним з переваг мережного бізнесу є той факт, що людина сам вибирає той стиль роботи, що їй підходить . Адже сам продаж теж може здійснюватися теж по-різному (рекомендація, бажання допомогти іншій людині, нарешті, проста пропозиція продукції й будь-який інший метод системи продажів). Причому більше всіх заробляє тут не той, хто більше всіх бігає й говорить  без угаву, а той, хто краще думає. Кожний сам визначає як, коли і як багато йому працювати, і реалізує саме себе, свої таланти й здібності. Природно, що лікарі будуть працювати зовсім інакше, ніж домогосподарки, а домогосподарки, ніж інженери або підприємці т.д. У Корпорації працюють люди самих різних професій, віку, утворення  й кожний тут знаходить саме свій напрямок, стиль і метод роботи.

 Тут потрібно нав'язувати людям і вмовляти їх?

  Якщо Ви хочете домогтися гарних результатів у бізнесі МЛМ, то саме нав'язати й умовляти їх не можна. Специфіка нашої діяльності полягає в тому, щоб давати людям інформацію про те, як можна заробляти гроші й відповідати на їхні питання. Судите самі: умовити можна людини слабкого (і то не завжди). Сильна людина піддається тільки фактам. А Вам потрібні такі партнери у Вашім бізнесі? І знову ж, нав'язуючись людині, у нього можна викликати тільки роздратування.

   Моя знайома займалася цим - у неї не вийшло. Чому не всі в цьому бізнесі досягають успіху?

  Ви абсолютно праві. А хіба в будь-якому іншому бізнесі все досягають успіху? Успіх сам по собі не приходить. Існує три умови для досягнення успіху в будь-якому бізнесі, у тому числі й у мережному маркетингу:

1. Активне бажання поліпшити своє життя (більшість людей бажають, щоб вона покращилася само або щоб його, у крайньому випадку, поліпшив хто-небудь інший);

 2. Знання про практичні дії;

 3. Дії.

Відсутність однієї із трьох умов приведе до невдачі. Це означає, що в мережному бізнесі не домагаються  успіху:

 1. Люди пасивні (які хочуть, щоб життя покращилося, але не готові прикласти зусилля для його поліпшення);

 2. Люди, які недостатньо серйозно ставляться до навчання. Але ж в інститутах ми вчимося по 3-5 років, а тут багато хто не можуть приділити цьому й мінімум свого часу. Будь-яка професія вимагає серйозного підходу, підготовки й навчання.

 3. Просто ледачі люди.

    У мене, напевно, ніколи не вийде. Такі, як я, не стають успішними. До того ж, обставини завжди складалися не в мою користь. Може, у наступному році, обставини стануть кращими?

   Звичайно, не у Вашу. Так скоріше робіть що-небудь, щоб змінити їх. Визначення божевілля: "Продовжувати робити те саме й очікувати інших результатів". Перестаньте бути таким, який Ви є і станьте таким, якою буває  успішна людина.

    Тут потрібно мати велике коло знайомих, які зможуть купувати продукцію?

   Зовсім не обов'язково. Ви можете працювати як зі своїми знайомими, так і з людьми, які Вам не знайомі. Хоча важко знайти людину, яку б не цікавило своє власне здоров'я. Так чи інакше, основний дохід, Ви одержуєте не від особистого продажу продукції, а за побудову своєї організації збуту (тобто від продажів вашої мережі)

    У цьому бізнесі потрібно бути товариською, комунікабельною людиною?

  Люди бувають більш-менш товариськими залежно від того, чим вони займаються. Займаючись цим бізнесом, Ви поступово станете товариською людиною. Спочатку Ви будете спілкуватися зі своїми друзями й знайомими, потім Ви будете спілкуватися з їхніми друзями - і вони теж будуть ставати Вашими друзями. З усіма цими людьми Вас буде зближувати спільний інтерес до справи та спільні цілі.

  У цьому бізнесі потрібно мати красномовство?

   Не обов'язково. У цьому бізнесі в першу чергу необхідно мати знання. Необхідно знати, що й коли сказати, що і як робити. Скажіть, будь ласка, чи необхідно вчителеві математики мати красномовство для того, щоб розповісти, як вирахувати інтеграл?

   Тут потрібно бути впевненою в собі  людиною?

   Впевненість в собі в будь-якій справі, якою би Ви не займалися, приходить із досвідом і знаннями. Коли Ви точно знаєте, що і коли необхідно робити, Ви стаєте впевненою у собі людиною. Чим більше Ви будете ставати професіоналом, тим більші будуть результати Вашої роботи і тим більше буде Ваша впевненість у собі.

   Чи можу я тут працювати, якщо в мене немає медичної освіти? Чи необхідно для досягнення успіху в компанії NSP яка-небудь фахова освіта або відповідні дипломи або наукові ступені?

  У компанії NSP велика кількість людей досягли успіху без медичної освіти. Тут також є необов'язковим наявність яких-небудь дипломів і ступенів. Але це не означає, що вони не освічені. У МЛМ є домогосподарки, люди, що стартують в 60-ти літньому віці й без освіти, що досягли при цьому дуже високих результатів. Є й молоді бізнесмени, учені й психологи, що не досягли нічого. Це доводить, що для успіху в цьому в цьому бізнесі необхідно лише бажання вчитися, розвиватися й діяти.

  Я можу приділити цьому бізнесу дуже обмежена кількість часу. Чи зможу я домогтися успіху в цьому бізнесі, якщо я не маю більшу кількість вільного часу?

  У цьому бізнесі дійсно можна домогтися успіху, якщо спочатку приділяти йому, наприклад, дві години на день. А коли у Вас з'явиться зарплата, Ви самі розставите пріоритети й вирішите, чи варто приділити цій справі більше часу.

  Для успіху в цьому бізнесі цілком достатньо, якщо ви будете просто наполегливі й послідовні у своєму бажанні й діях. Щодня робіть наступну вправу: ранком задавайте собі питання, що ви сьогодні можете зробити для свого успіху? А ввечері чесно відповідайте собі, що конкретно ви за день зробили для цього. І нехай вас анітрошки не бентежить, якщо це була спочатку всього лише один, уважно вивчений, розділ з рекомендованої книги або один дзвінок  для призначення зустрічі. Головне , що черговий крок до мети був зроблений! І сьогодні ви були успішною людиною!

  Я занадто молодий і мене не сприймуть всерйоз.

  Якщо Ви дійсно в це вірите, то Ви праві. Справи погані. Але ж Ви могли б тільки своїм духом, ентузіазмом і енергією надихнути будь-якого! Дорослішайте!

   Є чи шанс домогтися успіху, якщо починати мережну кар'єру, коли тобі вже за 50?

  Звичайно, шанс є. Це такий бізнес, де кар'єру можна починати в будь-якому віці, а Ваш досвід і мудрість могли б допомогти Вам.


   Чи можу я працювати тут разом зі своєю родиною?

  Мережний маркетинг дає можливість організації сімейного бізнесу. Родина - це головна сила мережного бізнесу, його опора. Згуртована сімейна команда здатна домогтися приголомшливих результатів. Спостереження показують, що саме подружні пари тут найбільш успішні. А що може бути кращою школою життя для дітей, як не мережний маркетинг? Саме він вчить їх  життєвому досвіду, а головне секретам успіху, чому не навчить жодна школа й жоден інститут.

  
Моя родина не схвалює мій вибір - стати успішним і фінансово незалежним за допомогою мережного бізнесу. Що мені робити?


  Вам і не потрібно чиє-небудь схвалення, крім власного! Звичайно, спочатку близьким здається ваше нове життя дивним і незнайомим; але їх тривожить саме сама новизна, а не рід занять. МЛМ знає багато прикладів людей, що створили найбільший бізнес без допомоги подружжя. І якщо Ви будете терплячі й послідовні у своїх починаннях, через якийсь час близькі побачать ваші результати, оцінять позитивні зміни у вашім характері і стануть виявляти цікавість до самої діяльності. Справа ще в тім, що одна із самих важких реалізацій, з якої  кожний може зіштовхнутися, така - не всі з нас готові до успіху. Не всі відкриті новому та натхнені, як Ви. Не варто дивуватися, якщо виявите, що деякі з ваших найближчих друзів або родичів будуть висміювати Вас, не захочуть приєднатися до вашого бізнесу; не прийдуть на презентацію; стануть цікавитися про ваше психічне здоров'я. Найкраще - мудро посміхнутися цим "великодосвідченим" особистостям, подякувати їм за турботу й позбутися їхнього негативного впливу, якнайшвидше й грунтовно зайнявшись бізнесом.

   Як тут заробляють гроші або за що нам тут платяться?

  Тільки за товарообіг особисто створеної структури.


Previous page: Хліб - вбивця
Следущая страница: Написати нам


счетчик посещений