Написати нам

NSP (Луцьк)

Я радий вітати Вас на моєму сайті!

Мене звати Цикун Олександр

E-mail: sashazikun@rambler.ru

Skype: sashazikun1

Контактный телефон: +38-050-267-90-41
                                +38-096-888-60-40

         Порядок початку роботи або одержання знижки.

  Для оформлення документа (карти з унікальним номером), що дає право на одержання прибутку від створюваного товарообігу та на доступ до оптових цін на продукцію Nature's Sunshine у будь-якому сервісному центрі Компанії (економія 30%), необхідно подати заявку (вислати дані на наш e-mail, Skype або через контактну форму).

About You

   У заявці повинні бути Ваші дані:

  Прізвище, Ім'я, По батькові
  Адреса проживання (з індексом)
  Телефон, email
  Дата народження

  (Отримані дані використовується тільки для заповнення карти. Передача третім особам виключена)

  Вартість карти умовно 1 USD (8,50 грн або 40 рублів). З Вашої сторони, будь-яких особливих зобов'язань не передбачається. Якщо Ви не користуєтеся отриманою картою для покупок якої-небудь продукції більше 1 року, дисконт автоматично анулюється. Будь-яка покупка продовжує його на рік, після дати покупки (додаткова оплата для продовження пільг не потрібна).

  Протягом 48 годин після одержання зазначеної вище оплати, Вам буде присвоєний персональний номер карти, що буде висланий Вам на E-mail разом з докладним списком адрес і телефонів офісних центрів NSP! Порядок оплати буде висланий Вам у відповідь на заявку про реєстрацію.

   Нашу підтримку, наш досвід і досвід наставників, що досягли величезних успіхів у цій сфері діяльності Ви одержите безкоштовно! Зі своєї сторони, ми готові забезпечити дистанційне навчання співробітників, підключення до готової ефективної системи роботи.

   Надсилайте заявку прямо зараз!

   Якщо ви живете в Європейському союзі (Австрія, Бельгія, Болгарія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Франція, Чеська Республіка, Швеція, Естонія) - зараз у вас є можливість прямо зараз придбати самий надійного бізнес-партнера у Вашім житті в особі Компанії Nature's Sunshine Products, (NSP) США та мати додатковий прибуток або серйозний бізнес.

   Ви будете працювати без посередників з надійною американською компанією виробником, детальніше про Ваш бізнес в Європі »

   За всі 40 років компанія Nature's Sunshine Products, (скорочено NSP) жодного разу не покинула ні один з ринків, на якому вона працює.

   Щоб стати партнером компанії Nature's Sunshine Products., Inc (США) і моїм партнером пошліть Ваші дані, заповнив форму »


Previous page: Поширені питання
Следущая страница: Тест організму


счетчик посещений