Як зважитися зробити важливий крок

  Як часто ми щось для себе плануємо, приходимо до усвідомлення необхідності змін у своєму житті, але ніяк не можемо зважитися зробити перший крок, так і мучачись у сумнівах. А в цей час проходять кращі роки, за які можна було б стільки зробити важливого, цікавого, що приносить задоволення.

  Наприклад, уже запланувавши переїзд в інший район або більше місто, людина дуже довго думає, не поспішає приймати рішення, тоді як більше рішучі вже давно зробили такий крок і успішно роблять кар'єру й життя на новому місці.

  Або буває, що жінка вже зрозуміла, що ця робота їй не підходить, не подобається, вона усвідомила те, чим хоче займатися, і посада підходящу їй уже запропонували, але вона все тягне, не вирішуючись звільнитися з нелюбимої, але стабільної роботи.

  А багато хто проявляють нерішучість і в знайомстві, коли необхідно зробити перший крок назустріч новим, можливо, щасливим відносинам.

  Що стоїть за цією нерішучістю? Чому так відбувається?

  Найчастіше непевність і сумніви породжує страх:

 – страх невдачі;
 – страх втрати щось звичне;
 – страх повного провалу;
 – страх здатися дурнем;
 – страх бути відкинутим;
 – страх бути засудженим або осміяним і т.д.

  Як же перебороти цей страх, як з ним впоратися?

  Є кілька порад, які зможуть Вам допомогти побороти сумніви і набутити впевненості та рішучості діяти.

1. Визначите важливість

  Подумайте й вирішите, наскільки для Вас важливий той крок, на який ви ніяк не можете зважитися? І визначите, для чого Вам необхідно зробити це? Можливо, виявиться, що зовсім і необов'язково переїжджати в інше місто, щоб улаштуватися працювати за спеціальністю. І Вас просто засмучує сам факт того, щоб жити в мегаполісі. Але переїхавши, Ви не станете щасливіші, а, навпаки, почнете нудьгувати по дорогах без пробок і посиденькам із друзями або батьками, які тепер уже будуть далеко від Вас.

2. Уявіть найжахливіші наслідки

  Пофантазуйте й знайдіть найстрашніші події, які можуть трапитися з Вами у випадку невдачі, якщо Ви зважитеся на щось. Ви зрозумієте, що найжахливіші наслідки виявляються навіть комічними, а реальні невдалі моменти легко можна виправити: повернутися на колишнє місце, приїхати знову в рідне місто, знайти ще більш гарну роботу, просто перестати спілкуватися з людиною у випадку його відмови й т.д. У кожному разі, Ви одержуєте безцінний досвід, що потім допоможе Вам уникнути помилок у майбутньому.

3. Уявіть щасливе майбутнє

 Корисно буде й візуалізувати для себе картинки світлого майбутнього. Подумайте, як зміниться Ваше життя на краще, якщо Ви зробите цей важливий крок? Нові друзі, нова робота, більші можливості мегаполіса, воля, самостійність, успіх...

4. Мисліть масштабно

  Не розглядайте свою проблему тільки зі своєї самотньої сторони. Подивитеся на неї з інших сторін: відносно майбутнього, щодо різних сфер Вашого життя, щодо різних членів Вашої сім'ї й т.д. Може виявитися, що зараз для Вас це рішення страхаюче, але важливе, а от у майбутньому однаково без цього кроку не обійтися. Так навіщо чекати майбутнього, якщо вже зараз можна почати жити краще?

5. Вірте у свій успіх!

  Без віри в успішне закінчення проекту ще ніхто не перемагав. Якщо ви зважилися зробити щось, то робіть це з позитивним настроєм, мужньо переборюючи перешкоди й домагаючись саме позитивного результату від задуманого.

Пам’ятайте, що життя - це рух, зміни, задоволення.

  Майже завжди можна повернутися до колишнього. А якщо навіть це й неможливо, то однаково можна змінити ситуацію до кращого. Усе у Ваших руках, у тому числі й Вашім житті. І якщо постійно чекати від когось допомоги, «сидіти на одному місці», не розвиваючись і нікуди не рухаючись, те так і життя пройде нецікаво й вхолосту. Ніхто за Вас не прийме необхідне саме Вам рішення!

  Тому не чекайте, візьміть на себе всю відповідальність і зробіть цей крок! Довідатися, як складеться життя після переїзду на нове місце, ви зможете тільки в одному випадку - переїхавши на це нове місце. Але ж якщо вірити в успіх, домагатися своїх цілей, те ці зміни обов'язково будуть позитивними й щасливими.счетчик посещений