Як стати партнером NSP

Дуже просто!  

1. ПРИДБАЙТЕ КОНТРАКТ.

    Вам треба придбати контракт NSP та  знайти собі спонсора (наставника). Контракт дає Вам можливість купувати продукцію NSP із знижкою 40% і ВИ МОЖЕТЕ ПОЧАТИ СВІЙ БІЗНЕС ІЗ NSP!

2. ДОВІДАЙТЕСЯ ПРО ПРОДУКТ.

    Довідайтеся про продукт і почніть самі піклуватися про своє здоров'я, приймаючи продукти NSP. ПРОЙДІТЬ ТЕСТ

3.ДІЛІТЬСЯ ІНФОРМАЦІЄЮ.

    Розповідайте своїм друзям і знайомим про продукт NSP і про те, як побудувати бізнес із NSP.

    Цікавтеся продукцією, придбайте наш Каталог продукції.

    У компанії постійно проводяться заняття по навчанню тому, як правильно користуватися й працювати із продукцією, як грамотно займатися створенням свого бізнесу. За кожним починаючим співробітником закріплюється свій спонсор-наставник, що навчає його діяльності в рамках компанії. У кожному обласному центрі є наш офіс, де можна купувати продукцію та пройти курс безкоштовного навчання.

    Купуйте! Користуючись продукцією, виготовленої на основі лікарських трав і лікувальною косметикою компанії NSP, Ви одержуєте досвід і впевненість у якості! Купуючи 10 продуктів щомісяця, Ви заощаджуєте близько 350$ у рік.

    Розповідаючи своїм знайомим про компанію NSP, Ви заробите в три рази більше, ніж просто при продажах!

    Коли Ваші друзі почнуть створювати свої групи, Ви будете заробляти ще більше.

    В 21 столітті неминучий розвиток прямих зв'язків між виробником і споживачем! NSP пропонує продукцію вищої якості разом із прекрасним обслуговуванням. Коли клієнт купує аналогічну продукцію зі схожими характеристиками через роздрібні точки торгівлі, він переплачує мінімум в 2 рази в  порівнянні з покупкою за оптовою ціною через мережу магазинів NSP.

     Багаторівневий маркетинг - професія й спосіб поширення продукції майбутнього! І справа не тільки в тім, що шляхом виключення посередників з ланцюга просування товарів  та відмовою від витрат на рекламу заощаджується величезна кількість грошей, які можуть бути спрямовані на розвиток нових товарів, зниження видатків клієнтів і на винагороду дистриб'юторів.

   Також, таким способом поліпшується якість сервісу, що пропонується мережею висококваліфікованих дистриб'юторів та спеціалізованих магазинів. Ви запропонуєте більше якісний сервіс, тому що Ви зацікавлені в якісному сервісі, тому що - це Ваш власний  бізнес! Дистриб'ютор, що пропонує кращий сервіс, домагається більшого успіху, чим той, котрий цього не робить.

    Ви знаєте продукцію. Ви знаєте, що продукція компанії підтримується 100% гарантією якості, і що NSP зробить всі, щоб надати підтримку, якщо Ви будете в ній потребувати. Всі процвітаючі дистриб'ютори NSP самі користуються продукцією. Набагато переконливіше звучить фраза «Я знаю, ця продукція гарна», чим «Говорять, вона гарна».

    Ви знаєте компанію. Ви знаєте про те, що є дистриб'ютором однієї із самих надійних компаній у світі, що займає тверді позиції на ринку більш ніж  в 70 країнах.

    Набирайте бали! Комп'ютерна система NSP буде підраховувати всі необхідні дані для Вас і Вашої групи. Згодом Ви навчитеся самі робити розрахунки. А  коли Ви досягнете рівня Лідер - Ви станете вже професіоналом мережного  маркетингу. Це дасть Вам можливість вийти на більше високі успіхи в NSP.

    Чи вийде в мене? «Успішні люди завжди готові робити те, що неуспішні робити не хочуть». Перевірено часом.

    Згадайте: Ви стільки разів рекомендували своїм друзям і знайомим гарну книгу, фільм, що створив на Вас незабутнє враження, товар, що сподобався Вам. Робили Ви це тільки тому, що хотіли допомогти друзям зробити правильний вибір і поділитися приємними враженнями й емоціями.

    Ви вже неодноразово проробляли це й не одержували ні копійки! Рекомендуючи NSP друзям, Ви робите та ж саме, а компанія нагороджує Ваші старання. NSP вірить у довірче спілкування, коли мотивами до покупки є висока якість продукції й прекрасне обслуговування, забезпечена компанією.

     Для початку роботи просто напишіть нам

 счетчик посещений