Чому ми бідні

   Як стати багатим? Таке питання протягом життя задає собі кожна людина. Але при цьому не всі стають багатими, застряючи в бідності, як у болотній трясовині. «Не в грошах щастя», говорить собі бідна людина для заспокоєння своєї душі та совісті. І скільки ще таких приказок, які втішають, існує та, напевно, ще з'явиться.
 
   Давайте розбиратися один по черзі. Що ж у дійсності робить людину бідною? Деякі люди, не маючи бажаного багатства, обвинувачують світ у несправедливості стосовно них. Але світ справедливий! І є безліч доказів цьому! Візьміть, наприклад, Біблію. У ній говориться про віру, а саме про «віру в бога, вірі в істину». Але ж саме віра в те, що можна стати багатим – головний постулат визначення багатства. Але бідна людина навіть не допускає думки про те, що вона може бути багатою, хоча, як відомо, думки матеріальні. Варто тільки виробити систему віри в певну мрію, і через якийсь час можна вразитися результату. Але ж треба тільки почати думати, і все -перший крок до багатства вже зроблений! Але думати теж треба правильно.
 
   1. Бідний мріє відразу стати багатим, при цьому нічого не роблячи, наприклад, у лотерею виграти, спадщина одержати. А багатий навпаки думає про те, як краще використовувати ті можливості, якими він володіє. Починає з малого, переходячи до більшого.
 
   2. Бідний працює в багато разів більше, ніж багатий, думаючи при цьому, що це шлях до багатства. Багатий же воліє менше працювати, більше одержувати.
 
  3. Бідний не любить застосовувати творчість у роботі, адже робити треба так «як прийнято», навіщо щось винаходити. А багатий робить із точністю до навпаки, тобто застосовує свої здатності для найбільшого збагачення.
 
   4. Проблема бідного ще в тому, що він патологічно боїться всього на світі. Страх взяти на себе відповідальність, страх інвестувати велику суму, страх ризикнути всім, що маєш – і все це визначає бідність людини.
 
   5. Ще один спосіб розбагатіти - це не бояться віддавати те, що для самого себе невигідно, і тим самим, зробити більше для організації навколо себе робочого процесу, що принесе ще більший прибуток.
 
   6. У бідного завжди найдеться виправдання для самого себе. Або він шукає винних у своїй бідності, або чекає сприятливих обставин, щоб розбагатіти. Але багатство приходить до тому, хто не розтрачує свій час у пошуку винних і чекаючи світлого майбутнього.
 
   7. Багатий не чекає коли прийде час благополуччя, він починає заробляти відразу ж, як з'являється ідея збагачення. Нерідко в таких випадках використовується кредит. Бідний бере кредит, щоб витратити або перекрити борги. Багатий же використовує кредитні засоби, щоб на них же й заробити.
 
   8. Час, як проміжок між подіями, теж сприймається бідним і багатим по-різному. Бідний завжди втрачає дорогоцінні хвилини для пошуку або виконання роботи, а багатий шукає тих, кому він може дорожче продати свій час.
 
   9. Також і в лотереї. Бідний спускає виграні гроші швидше, ніж може про це подумати. Багатий же вкладає виграш таким чином, щоб прибутку вистачило і його онукам.
 
   10. Ще дуже велику роль на шляху до багатства грає оточення. Перебуваючи в пошуку відповідного оточення, необхідно пам'ятати про деякі принципи пошуку. Варто не обертати уваги на думки людей бідніших вас і потрібно слухати й аналізувати те, що говорять багаті люди. Однак аналіз повинен відповідати вашим життєвим принципам, тому що йти проти себе це вже злочин.
 
   11. Особливо часто в досягненні багатства важливу роль грає кругозір людини. Не даремно говорять: «Знання - сила! Незнання - робоча сила». Не завжди важливо, хто написав той або інший вислів, головне, коли сказано точно й коротко. Як говорять «стислість сестра таланта», тому розширювати й удосконалювати свій кругозір - це не можливість, а необхідність.
 
   12. І ще, коли людина зробить хобі своєю роботою, вона ніколи йому не набридне. Високооплачуване хобі - це краща робота. Але при цьому треба бути готовим до прийняття на себе всієї відповідальності за це рішення.

Previous page: Робота із запереченнями
Следущая страница: Хлорофіл


счетчик посещений